Robot Otomasyon Yazılımı ve Mobil Aplikasyonlar sayesinde firmanın performans ve proje verimliliği yükselir, iş akışları arasındaki denetim güçlenir, dolayısıyla çok daha kaliteli üretimi iş gücünü düşürerek dolayısı ile de maliyetleri düşürerek sağlar. Özel Yazılımlar paket sistemler ile kıyaslandıkların da hem maaliyet hem performans yönünden daha avantajlı olmaktadırlar. Bu tür paket sistemlerin gelişen teknolojiye düzenli, tertipli adapte olabilmeleri ve bu yenilemeleri son kullanıcılarına yansıtmaları da belirli bir süre almaktadır. Özel yazılımlar profesyonel bir destekle sürekli geliştirilebilirler.

Geliştirilecek tüm özel yazılım sistemleri ve ya mobil aplikasyon yazılı bir sözleşme ile kontrol altına alınır ve proje fiyatının belirlenen yüzde oranında bir peşinatı alınarak özel yazılım hizmetine başlanmış olur. Sözleşmede proje ödemelerin takvimi ve projenin teslimat planı yer alacaktır.

Özel Yazılım Geliştirme konusunda anlaşmanın sağlanması ile beraber, proje içinde yeri olmayan istek ve başvurular karşılıklı olarak değerlendirilerek sonuca bağlanacaktır. Robot Otomasyon Yazılımı  adı altında geliştirilecek işler; firma talep ve beklentileriyle beraber yapılacak analiz çalışmalarına bağlı olarak, değerlendirilecek ve teklif halinde sunulacaktır.

Özel Yazılım Hizmetleri müşterilerimizin istekleri üzerine yapılır ve sizlerin veri toplama ve kontrol bakımından çok kullanışlı ve konforludur.  Bununla beraber yapmış olduğumuz özel yazılım sistemleride kalitelidir. Bunun yanı sıra sizlere kurumumuz tarafından oldukça basit bir biçimde sizlere anlatılır. Özel yazılım istekleri, dilekleri ve talepleri doğrultusunda hareket etmeye devam ediyoruz. Robot Otomasyon Yazılımı  sizler için tüm çalışmaları sürdürmeye devam ediyoruz sizlere yardımcı olmak için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Müşterilerimizden Çok Memnunuz

Robot Otomasyon Yazılımı‘ nda yapılan tüm işler titizlik ve dikkat ile yapılmaktadır. Yazılım sektörün de en üst konumun da yol alan tek firma olan Shn Endüstri yani bizlerle çalışmak için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Özel Yazılım Hizmetleri yapmış bulunduğu işlemleri ve devam eden çalışmaları ile beraber müşterilerimiz için hizmet vermeye devam etmektedir. Kaliteli ve güvenilir bir yazılımın yanı sıra memnun müşterilerimiz arasında sizleride görmekten onur duyarız.

Daha fazla bilgi için bizlerle iletişime geçin

Call Now Button