Özel Yazılım Geliştirme

Özel Yazılım Geliştirme

Her firmanın iş süreçleri ve işleyiş mekanizması birbirinden farklıdır. Paket yazılımlar çoğu zaman genel çözümler sunar ama bir firmanın tüm ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanır. Bunun için tamamen sizin ihtiyaçlarınıza cevap veren, sizin özelliklerinize göre tasarlanan yazılım projelerini hayata geçiriyoruz.

İş Süreçlerinizi Hızlandırıp, Zamanı Verimli Kullanın

Maysa Yazılım her ölçekte işletme için  kurumların kalkınma sürecini hızlandıran, karmaşık ve çok fazla dökümantasyon gerektiren işlerin akışını kolay yönetilebilir hale getiren, kullanıcı dostu ve son teknoloji ürünü iş yazılımlarını uzman ve tecrübeli bir ekip tarafından gerçekleştirmektedir.

Müşterisinin birebir ölçülerine göre kıyafet hazırlaması gibi biz de sizin birebir ihtiyaçlarınıza özel yazılım projeleri tasarlıyoruz.

Berqnet Firewall Cihazı

Berqnet Firewall cihazlarıyla işletmenizi siber saldırılara karşı korurken ortak ağınızdan güvenli bir internet paylaşımı / hotspot yapabilirsiniz. Berqnet, internet kayıtlarınızı 5651 sayılı yasanın istediği şekilde zaman damgalı olarak tutar ve ileri seviye web filtreleme özellikleri sayesinde işletmenizde istenmeyen sitelere girişleri engellemenizi sağlar. LOGO Yazılım’ın 35 yıllık tecrübesini arkasına alarak çalışmalarına devam eden Berqnet Firewall'la hemen tanışın, işletmenizi siber tehditlere karşı korumasız bırakmayın!

Hizmetlerimiz

İşletmeniz İçin Profesyonel Bakış Açısı

Sizin için EN İYİ ÇÖZÜMLERİ Sunuyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

0532 202 62 89  

Akse Mah. Veysel Karani Cad. No:69/7  

PK.41420  Çayırova / KOCAELİ

Sosyal Medya Hesaplarımız